GARANTİ BİLGİSİ

Sattığımız tüm turbolar 1 yıl garanti kapsamında garantilidir. Faturanızla turbonuzun değişimini sağlayabilirsiniz.

KOLAY İADE

 • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 • Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda, internet portalında ya da reklam ve ilanlarında yer alan özelliklerinden bir veya birden fazlasını taşımayan; satıcı tarafından bildirilen veya teknik düzenlemesinde tespit edilen niteliğe aykırı olan; muadili olan malların kullanım amacını karşılamayan, tüketicinin makul olarak beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar da ayıplı olarak kabul edilir.Sözleşmeye konu olan malın, sözleşmede kararlaştırılan süre içinde teslim edilmemesi veya montajının satıcı tarafından veya onun sorumluluğu altında gerçekleştirildiği durumlarda gereği gibi monte edilmemesi sözleşmeye aykırı ifa olarak değerlendirilir. Malın montajının tüketici tarafından yapılmasının öngörüldüğü hâllerde, montaj talimatındaki yanlışlık veya eksiklik nedeniyle montaj hatalı yapılmışsa, sözleşmeye aykırı ifa söz konusu olur.
 • Teslim tarihinden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu kabul edilir. Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı satıcıya aittir. Bu karine, malın veya ayıbın niteliği ile bağdaşmıyor ise uygulanmaz.Bu nedenle satın aldığınız turboları montajını yapmadan önce aracınızın motor yagı yakıt filtresi ve hava filtresi değiştirilmeli aracınızın üreticisinin tavsiye ettiği yag ve filtreler takılmalıdır. Ters bir durum yaşamamak için bakım öncesi bu parçaları servisinizden satın alarak satın alınan içerik fişini saklı tutunuz.7
 • Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;
  • a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,
  • b) Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme
  • c) Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,
  • ç) İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,hakkına sahiptir.
  • Bu aşamada firmamız turbo montaj klavuzunda belirtilmiş uygun montajın yapılıp yapılmadığının kontrolüni sağlayacaktır. Montaj klavuzuna aykırı montaj yapıldığının tesbiti söz konusu olursa firmamız montaj kulavuzuna uygun montaj yapılmadığından 6502 sayılı mesafeli satış sözleşmesinde 8. madde kapsamında sorumluluk kabul etmemektedir.

  seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

 • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
 • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 • İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
 • Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, ürün kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 • Yedi gün içinde iade etmek istediğiniz ürünü kargo yoluyla bize ulaştırmanız gerekmektedir.
 • Teslimat adresimiz : Süzersan Turbo İkitelli Organize Sanayi Bagcılar Güngören Sanayi Sitesi 15 .blok no:37 Başakşehir / istanbul /Türkiye

GARANTİ KAPSAMI

Satın aldığınız Turbolar 1 yıl garantilidir. Garanti kapsamı şunları kapsar.

 • Turbo montaj el kitapçığında belgelendiği gibi, araç üreticisi tarafından onaylı ve tavsiye edilen motor yağını kullanmanızı önerilir.
 • Turbo garantisi turbo tamiri veya değiştirmeyle sınırlıdır. Bu kapsamda; yağ değişim aralığı, hava filtresi değişimi ve motor yağı kalitesi önemlidir. Bu nedenle :
  • Satın aldığınız turbolar 1 yıl garantilidir.
  • Turbo montajında turbonuzun yag yag filitresi ve hava filitrelerinin değişimi gerekmektedir. Turbonuzun montajını bizler yaptığımızda bu iş ve işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Bakım zamanının geçmesi sonucu yağlama problemi ile arızalanan turbolar garanti kapsamı dışındadır.
  • Turboların arızalanma nedenleri: Periyodik bakımın zamanında yapılmaması yağlama sorunları turbo arızasına yol açar. Kalitesiz hava filitresi kullanmak hava filtresinin yırtılmak dağılmak  suretiyle turbonun pervanelerine hasar vermesi turbo arızasına yol açar.Bu durumlar garanti kapsamına girmez.Kullanıcı hatası olarak kabul edilir.
  • Turbo garantisi üretim hatalarını kapsar malzemede olan hata ile ilgilidir.
  • Bakım yapmazsanız turbo yağlama işlemini gerçekleştirmez turbo ,motor gibi yagsızlıktan sarar veya turbo kitlenir ,bu tür arızalar kullanıcı hatası olarak değerlendirilir. Garanti kapsamına girmez.
  • Bunun dışında satın aldığınız  veya tamirini yaptırdığınız  turbo  aracınızın  arıza ışığını yakması performans  kaybı gibi konularda  sorun çıkardığında   garanti kapsamında  değerlendirilir.

KARGO ÜCRETİ

Firmamızdan aldığınız her ürünü  kargo ücreti ödetmeden kapınıza kadar gönderirirz.

SERVİS HİZMETİNİZ VAR MI ?

İstanbul içinde turbo arızasıyla geldiğinizde aracınızın tamir süresince gitmek istediğiniz noktaya sizi ücretsiz olarak götürebilir dilerseniz aracınızın onarımı bittiğinde sizi istediğiniz bir noktadan alabiliriz.

TURBO DEĞİŞİMİ NE KADAR SÜRER

Turbo değişimi sıfır turbo takımı aracınızın modeline iş yogunluğuna göre değişim göstermektedir. Optimum sıfır turbo montajı testi üç saattir.

Turbonuzun tamir takımı değişimi turbonuzun onarımına göre arızasının boyutuna göre optimum altı saat sürmektedir. İstanbul dışı gönderdiğiniz turbolar uçak kargo yoluyla aynı gün içinde uçak kargoyla tarafınıza yollanır.

HESAP NUMARALARIMIZ

Banka : İŞ BANKASI İKİTELLİ SİTELER

İban: TR200006400000114650011257

Hesap No:şube kodu 1465  0011 257

Alıcı Adı: MUKADDER YENER

KREDİ KARTINA TAKSİTLİ SATIŞ VAR MI ?

Kampanlı kartlarımızla peşin fiyatına 9 taksite kadar  alım işlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İŞ MAKİNASI TURBO TAMİRİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Firmamız Tüm Tır Turbo larının Tamirini ve Bakımını (Revizyon) Yapmaktadır.
Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Tır’ınızın Markası ve Modeli Ne Olursa Olsun Arızalanmış veya Ömrünü Tamamlamış Turbo sunu Bizlere Gönderin En Kısa Sürede Tamir ve Bakımı Yaparak (Revizyon) Adresiniz Kadar Gönderelim.

Firmamız Tüm Tır Turbo larını Yeni Orjinal Sıfır, Orjinal Çıkma ve Hazır Revizyonu Yapılmış Turbo larının Satışını Garantili Olarak Yapmaktadır.Tır turbo revizyonu, tır turbo revizyoncusu, tır turbo satan, tır turbo satanlar, tır turbo satan firmalar, tır turbo tamir fiyatı, tır turbo revizyon fiyatı, tır turbo fiyatı

TİCARİ ARAÇ TURBOSU YAPIYOR MUSUNUZ?

Firmamız Tüm Ticari Araçların Turbo larının Tamirini ve Bakımını (Revizyon) Yapmaktadır.
Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Ticari Aracınızın Markası ve Modeli Ne Olursa Olsun Arızalanmış veya Ömrünü Tamamlamış Turbo sunu Bizlere Gönderin En Kısa Sürede Tamir ve Bakımı Yaparak (Revizyon) Adresiniz Kadar Gönderelim.

Firmamız Tüm Ticari Araçların Yeni Orjinal Sıfır, Orjinal Çıkma ve Hazır Revizyonu Yapılmış Turbo larının Satışını Garantili Olarak Yapmaktadır.

TURBO KARGOLAMA SÜRESİ

İstanbul dışından siparişlerinizde hesabımıza ürün bedeli yatırılr yatırılmaz gün içinde kargo yapılır kargo bedeli tarafımıza aittir.

TURBO SORU VE SORUNLARIMIZA DESTEK VERİYOR MUSUNUZ?

Turbo soru ve sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.
Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi 15. Blok No:13
Başakşehir/ İkitelli
İstanbul
Türkiye
0212 481 8275 +90 212/407 05 28
532 794 1222 +90 212 407 05 58
Merak Ettikleriniz Mi var?

Tüm Sorunlarınızı bize yazabilirsiniz (Whatsapp)

+90532 794 1222

icon

532 794 1222

icon

info@turbofiyat.com

icon

https://turbofiyat.com

https://sumerweb.com.

İletişim

 •  

  Güngören Bağcılar Sanayi Sitesi 15. Blok No:13 Başakşehir/ İkitelli İstanbul / Türkiye.

 •  

  0212 481 8275

 •  

  info@turbofiyat.com

X